عضویت

اعلام حکم دادگاه رییس فرقه حلقه

 • 6,932 بازدید
 • تاریخ:
 • ۱۰ نظر

محمدعلی طاهری ریس فرقه انحرافی حلقه به اتهام توهین به مقدسات به ۵ سال حبس تعزیزی محکوم شد.

به گزارش«شیعه نیوز» ، طاهری پس از برگزاری جلسات دادگاه و دفاعیات خود در ۴ جلسه، به اتهام توهین به مقدسات و بیان مطالبی که هیچ گونه تخصصی در آنها نداشته و ادعای الهام و دریافت آگاهی و ارائه این دریافت ها به دیگران توسط دادگاه عمومی و انقلاب تهران به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شد.
طاهری همچنین به اتهام مداخله غیر قانونی در امور پزشکی و درمان – با توجه به اینکه هیچ فردی حق ندارد بدواً نظریات خود را روی انسان آزمایش کند- با استناد به مفاد قانون مجرم شناخته شده و پروانه فعالیت وی ابطال شد.
بر پایه این گزارش، رییس فرقه انحرافی حلقه به اتهام تحصیل مال نامشروع و پخش غیرقانونی آثار سمعی و بصری به پرداخت ۹۰۰ میلیون تومان محکوم شد.
این گزارش می افزاید: وی به علت لمس بیماران مونث بدون اینکه دارای مجوز طبابت باشد نیز به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

 

 

عوامل ارتداد :

۱- انکار اصل دین:

انکار وجود خدا، وحدانیت وی، رسالت حضرت ختمی مرتبت(ص) یا معاد و حیات پس از مرگ.

۲- انکار یکی از احکام ضروری و بدیهی دین اسلام:

مانند: انکار نماز و روزه.

۳- انکار یکی از احکام قطعی  و عقاید مسلم ولی غیر ضروری اسلام:

مانند: شفاعت و توسل.

چون این امر به انکار رسول خدا(ص) یا تکذیب آن حضرت می‏انجامد. البته لازم نیست انکار دین یا احکام شریعت مقدس حتماً با گفتار صریح و آشکار باشد.  هر گفتار یا کرداری که سبب تکذیب، انکار، عیب گذاری و ناقص شمردن، تمسخر و استهزای دین اسلام یا اهانت به مقدسات و کوچک شمردن و دست برداشتن از آن گردد. موجب تحقق کفر و ارتداد می‏شود؛ مانند افکندن قرآن در کثافات یا پاره یا تیرباران کردن آن. از این روی، هر رفتار و گفتاری که نتیجه آن عدم حقانیت دین اسلام و در نتیجه بی‏فایده بودن اعتقاد به آن باشد، موجب کفر و ارتداد می‏گردد.

یکی از نمونه‏های روشن آن حکم حضرت امام خمینی درباره سلمان رشدی و مرتد خواندن او است. سلمان رشدی با صراحت به نفی و انکار اسلام نپرداخت؛ ولی به نحوی مزورانه و شرم آور به ساحت مقدس قرآن کریم، پیامبر اکرم(ص) و همسران و برخی از یاران آن حضرت توهین کرد – این خود جرمی جداگانه به نام«سب النبی» است و مجازات مستقل دارد – و مسأله وحی و نزول قرآن را به سُخره گرفت.

عوامل ارتداد رئیس فرقه کیهانی:

۱- انکار وحدانیت خدا: « الان شما هم خدای مجسم هستی ، من هم هستم ، همه هستند، همه وجه او هستند… مفهوم من پسر او هستم، الان همه پسرش هستیم، همه فرزندش هستیم ، به یک عبارت هایی چون حالا در اون ماجرای اون جا ، مثلأ ما به خدا می گیم دوست ، اون جا بحث پدر ، پدر آسمانی ، حالا اون شده پدر، ما شدیم فرزند، یک تشبیه عرفانی است.»

فایل صوتی طاهری را در این مورد بشنویم

۲-   تبلیغ اومانیسم(خود خدایی):

در مقاله آزمایش آخر، طاهری آورده است: « این بار همه ی قدرت خود را در اختیار شما بگذارم !!وقتی که همه ی قدرت خود را به شما ببخشم! فقط در آن جاست که مفهوم بخشنده ی مهربان را خواهید فهمید. حال من هستم و شما. آیا با داشتن همه ی قدرت من و احساس بی نیازی، باز هم طالب من خواهید بود؟ به زودی یقین حاصل می کنید که شما خدا هستید. آن زمان که شما خدا شدید، می خواهید بدانید که با من چه خواهید کرد؟»

۳- طرح جهل پیامبر (صلی الله علیه و آله) و انکار عصمت او:

فایل صوتی طاهری را بشنویم

۴- ردّ آسمانی بودن قرآن کریم:

در یکی از جلسات هنگامی که طاهری با تناقض ادعاهایش و آیات قرآن مواجه می شود ، می گوید :” نباید تضاد داشته باشه ، یه جایی اصلا دیگه مشکل ما نیستیم ، مشکل خود آیات قرآن با خودشه».

فایل صوتی طاهری را بشنویم

۵- ردّ نصوص قرآن کریم:

«بحث طوفان نوح یک بحث علمی دارد اگر در تنوع انواع برویم می بینیم نمی شود با چند جفت حیوان که بروند داخل کشتی مسئله این  همه انواع  حیوانات را توضیح داد ! اما مهم نیست که اتفاق افتاده یا نه! می خواهد بگوید بشر از قوانین تخلف بکند طوفان درراه است . کشتی هم سمبل آنهایی است که تبعیت از قانون کرده اند!»

۶- تمسخر و نفی مهدویت:

طاهری در ردّ رجعت یکی از امور قطعی در نزد شیعه می گوید: «زمین مگر چه امتیازی داره که حالا بعد از هزاران سال یه نفر مثل زرتشت یا مسیح یا هرکسی ! دوباره زنده بشه و بیادحالا چه گلی می خواهند بزنند به سرش!»

فایل صوتی طاهری را بشنویم

۷- توسل ، شفاعت و زیارت قبور اهل بیت شرک است:

سه مورد فوق از ضروریات مسلم مذهب حقه تشیع می باشد. طاهری به صورت واضح در دو کتاب “عرفان کیهانی” و ” انسان از منظری دیگر” آورده است که هرگونه توسل به غیر از خدا شرک است. (اصل اجتناب از من دون الله)

همچنین در فایل صوتی زیر زیارت قبور و مقبره ها را از مصادیق شرک می داند:

فایل صوتی طاهری را بشنویم

۸-   توهین به روحانیت معظم و مبلغان ارجمند دین:

در بیانیه ای طاهری روحانیت و مبلغان دین را ابولهب های زمان نامیده است:

« متأسفانه ابولهب های زمان در حالی که خود را معرف و مبلغ دین و شریعت و میزان تشخیص حق از باطل می دانند، همچنان در عمل، منکر گفتار نبی اکرم(ص) هستند.»محمدعلی طاهری۱۲ آبان ۱۳۸۹

حال به نظر شما حکم ارتداد نباید برای این فرد صادر می شد!

پس با این حساب حکمی که برای وی باید صادر می شد اعدام بود نه احکام تعزیری و جریمه نقدی

10 نظر برای اعلام حکم دادگاه رییس فرقه حلقه

 • به نظرم ضعف از ماست که اینگونه فرقه ها رشد میکنند. یعنی ما چبزی برای گفتن نداریم و فقط با اعمال زور عقایدمان را نگه میداریم و ثابت میکنیم. و در مقام مباحثه ناتوانیم.
  پس بیایید در یک فضای برابر و خارج از اقتدار با آنها مقابله کنیم ببینم حرف و عقیده ما در مردم نفوذ میکند یا آنها.
  زندانی کردن و شلاق ما را کاملا از بین می برد. و من مطمئنم کسانی که لین نوع برخورد را با فرقه ها به راه انداخته اند کسانی هستند که میخواند اسلام از بیخ ریشه کن کنند.
  آیا پیامبراسلام (ص) هم همینگونه برخورد میکرد؟
  اگر جواب آری است دیگر حرفی با شما نیست شما از اسلام خارج هستید.

  • دوست عزیز یقینا این اظهار عقیده نشات از بی اطلائیست چونکه تا زمانی که در مقام مباحثه برآمده ایم آنان ناتوان بوده اند نمونه اش مباحثه نقد کنند گان عرفانهای نوظهور با آقای منصوری لاریجانی در مورد همایت وی از عرفان حلقه که موجب ندامت و پشیمانی و ندانم کاری وی شد و یا مناظره با آقای اهری که بارها اتفاق افتاده و حتی در زندان با وی مناظره داشتند و تنها چنین نیست که بگوییم باید با اینها از مقام رفقت و شفقت باید کنار آمد بلکه حلم نبی به همراه شمشیر علی باید باشد.
   هر جامعه ای هم برای خود قوانینی دارد که هر کسی در بیان عقاید خود آزاد است اما اگر این عقاید ضاله و منحرف کننده باشند یقینا هیچ جامعه ای قبول نمکنه به طوری که خود امریکا و ۲۱ کشور جهان آقای اوشو را به خاطر اعتقادات انحراف از کشور خود اخراج نمودند و باید جلوی میکروب را گرفت که در بدن نتواند فعالت نماید و این گروهها هم چونکه فرقه ضاله بودنشان اثبات شده دیگر نمی توان به آنها اجازه فعالیت داد
   در مورد منش و سنت پیامبر(ص) هم فرمودید؛ روش حضرت رسول اگر واقعا برای ما ملاک باشد خداودن در مورد ایشان می فرماید :اشداء علی الکفار بود و حتی در مورد منافقان هم گذشتی از خود نشان نمی دارد و در مقابل اعمالشان مماشاتی به خرج نمی دادند به طوری که مسجد ضرار که از طرف منافقین در مقابل اسلام پایه ریزی شد آیه نازل شد و حضرت نیز به مولا علی(ع) دستور تخریب این بنا را صادر نمودند. پس معلوم می شود که این سوال آخر شما هم با منابع تاریخی و منش پیامبر اکرم (ص) منافات دارد تا چه رسد به اینکه بگیئیم با جوابش ما مسلمان می شویم یا نه
   پس همان بهتر که با دیدی بهتر و دور از احساسات به منابع تاریخی نگاه افکنیم
   امید موفقیت داریم

 • چشمها را باید شست . جور دیگر باید دید.
  ای کاش کور نبودیم و میدیدیم.
  ولی بزودی همه خواهند دید و ….

 • دوستدار حقیقت - اسفند ۶, ۱۳۹۰ at ۱۲:۳۲ ق.ظ

  اتهامات وارده بر محمد علی طاهری چیزی از حق وحقیقت کم نمی کند رسیدن به آن چشم دل می خواهد به هر حال اینها هم آزمایشات الهی است به امید پیروزی حق بر باطل

  • دوست عزیز یا باید دین را قبول نکنیم یا اینکه به صورت کامل و واقعی قبول کنیم نه اینکه بر طبق گقته های غرب دین را بشناسیم
   حال کسی که دین را به صورتی که بر طبق یک عده نظریات اثبات نشده علمی به مردم ارائه می دهد و خودش هم بدبختی اینجاش که خودش هم نمی تونه اون گفته های خودش را اثبات کنه و یه عده گوجه دور قاب چینا هواش را دارند که معلوم می شه فردیه که حرفاش هم حرف خودش نیست (که اینها در بحثهاش به راحتی ثابت می شه) و حتی فردی که بلد نیست قرآن را به صورت صحیح بخونه(آخه از هر کسی این عمل سر بزنه واقعا مایه سر افکندگیه) که کسی قرآنی را که می خونه حداقل اون آیاتی را که بهش تکیه می کنه به صورت صحیح بلد باشه. حالا ما بیاییم و بگوییم که این کارشناس دین و به ظاهر عرفان شده(من این موقع هستش که می گم میکروب اومده درس بهداشت می ده) حالا این به دین منفعت می رسونه یا ضربه؟
   یه بنده خدایی بود که تازگیها از راه این عرفان کاذب حلقه برگشته بود می گفت که اقای طاهری سر جلسه کلاس با صراحت می گفت اگر حال نماز را نداشتید و نتونستید درکش کنید، تا وقتی که به درک نرسیدید نماز نخونید. می گفت من هم گفتم که من نمی تونم کلاسهای حلقه را درکش کنم پس تا وقتی که نمی تونم درک کنم به کلاسها نیام. آقای طاهری به من گفت که نه این کار را نکن اونقدر استقامت کن تا به درک کیهانی برسی. پس چرا این آقای طاهری به نماز که از شعائر اولیه دین هست نمی گه اونقدر استقامت کن تا به درک برسی اما به کلاسها چنین می گه.
   دوست بزرگوار چشم دل هم با ترک نماز و کشف حجاب و اختلاط پسر و دختر و زیر پا گذاشتن شعائر اسلام به دست نمی آید بلکه بهشت را به بها دهند و اطاعت الهی اگر چه این سخت است
   خود حدیث مفصل خوان از این مجمل
   و ما هم یقین داریم که این عرفانها یه نوع آزمایش الهی بود که پای خیلیها در اینن مورد لغزید و امید داریم که خداوند با ظهور مهدی فاطمه نور حق و حقیقت را بر باطل مستولی گرداند

 • این قضاوت ها اصلا درست نیست.باید منتظر گذشت زمان باشیم…

 • خداوند سران کفر و الحاد را نابود بفرماید.امین.
  اخه چی بگه ادم بگو اخه تو پشه هم نیستی به چه جراتی
  با خداوند باریتعالی در میفتی که بنیانت را به باد دهد!
  به قول حافظ لسان الغیب:ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست…
  عرض خود میبری و زحمت ما میداری…!!!

 • مگه میشه ادم انقدر جاهل باشه و فکر میکنم فقط تحت یک
  شرایطی ادم انقدر نادون میشه و اون اینکه خداوند بر دلهای سیاهشان
  مهر و بر گوش ها و چشمهایشان پرده ای مینهد تا واقعیت را هیچ نبینند
  و نشنوند …خدایا به تو پناه میبریم از شر ابلیس رانده شده…

 • بیاد داشتهباشید که حسینرو منتظرانش کشتند

 • و باز هم حلاج سر بر دار می شود وما فقط نگاه می کنیم!!!!!!!!!!!!!!
  وتاریخ تکرار می شود !!!!!!!!

پاسخ دهید

دسته بندی

آمار سایت